Online Pişti Sitesi Tasarımı & Yazılımı

Pişti Oyunu Kurmak

Pişti Sitesi Nasıl Kurulur? : Pişti sitesi kurmak için öncelikle profesyonel bir yazılım ekibi bulmanız şart. Altın kural bulacağınız yazılım ekibinin mutlaka daha önceden bir Pişti oyun sitesi kurmuş olması gerekir. Daha önceden Pişti sitesi kurmuş yazılım ekibi işinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerletir, sizlere daha güvenilir çözüm sağlar.

Tecrübe : Pişti sitesi kurmaya karar verdiğinizde eğer ki tecrübeniz yok ise öncelikle piyasadaki Pişti sitelerini inceleyerek oyun oynayarak azda olsa kafanızda bir düşünce oluşur. Google, Facebook, Play Store, App Store gibi sosyal medya araçlarındaki uygulamaları telefonlarınıza indirerek ve indirdiğiniz oyunlarda bir kaç günlük oynayacağınız oyunla kurmak istediğiniz Pişti sitesi konusunda azda olsa bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Lütfen bu deneyim sizi bir sistemi birebir kopyalamaya itmesin. Çünkü biz webhazinem ekibi olarak kesinlikle özgün sistemler yazmaktayız ve hiç bir online oyun sisteminin görsel tasarımının birebir kopyasının yazılımını yapmıyoruz.

Mimari Yapısı : Bir Pişti sitesi kurmak için öncelikle iyi bir proje tasarımına ihtiyacınız olacaktır. Yapacağınız proje tasarımında gelişen teknolojiyi kesinlikle göz önünde bulundurarak bir mimari yapı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz projedeki mimariyi ince bir işçilikle yapmanız gerekmektedir. Mimari yapıyı ne kadar düzgün oluşturursanız ileri ki zamanda sisteminizde yapacağınız değişikliklerde o kadar kolay ilerleyecek sinizdir. Mimari yapı oluşturma konusunda tecrübeniz, bilginiz yok ise biz bunu sizler için ücretsiz olarak yapıyoruz.

Proje Tasarımı : Kurmak istediğiniz Pişti sitesinin proje tasarımını oluştururken, kullanacağınız dillerin, kütüphanelerin ileri zamanda değişkenlik göstereceğiniz göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kurmak istediğiniz Pişti sitesinin projesini kullanıcılarınızın kullanacağı özelliklere, kolaylığa göre proje oluşturmanız sizin hayrınıza olacaktır. Pişti sitesi projesi konusunda bilginiz, tecrübeniz yok ise biz sizler için Pişti projenizi ücretsiz olarak yapıyoruz..

Kullanılan Teknoloji : Webhazinem ekibi google nin de desteklediği yeni nesil teknolojileri kullanarak sizlere en iyi web yazılımlarını çıkartmaktadır. Kullandığımız teknolojilerden bazıları şunlardır; Socket.io, Angular.js, Js, Html5, C#, Node.js vb diller. Sizler için yazacağımız web tarayıcı destekli Pişti oyunu kurmak konusunda sizlere olabildiğince yeni nesil dillerle, kütüphanelerle destek vererek sizleri google tarafından desteklenen en güncel tarayıcılarda sorunsuz, hızlı çalışmanızı sağlamaktayız. Mobil Pişti sitesi kurmak konusunda ise sizlere İOS da x kod, Android de ise java dili ile destek sağlamaktayız. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler : Pişti sitesi kurmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi; yazılımını yapacağımız Pişti oyunun tarayıcı desteğidir. Bir çok Pişti oyunu yazılımında tarayıcı uyumsuzlukları görmekteyiz. Bizim sizler için kullanacağımız kütüphaneler, diller tüm tarayıcıların desteklenmesini sağlayacaktır. Bir diğer önemli konu ise; Pişti oyunu kurmak istiyorum yazıp googlede yapacağınız aramalarda karşınıza çıkacak kişilerin %98 i proje haline dönüşemeyen kapalı kaynak kodlu Pişti oyunlarının satışını yapanlardır. Bu kişileri iyi araştırıp iş vermeniz gerekir. Bir çok Pişti oyunu satan ve yazılım yapıyoruz diye sizlere konuşan kişiler; yaptıkları yazılımları ile düzey geliştiremiyorlar. Bu kişiler sizler için hem zaman kaybı, hemde maddi kayıp olarak dönecektir. Bu kişiler tarafından mağdur edilmemek için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Mobil Pişti Sitesi Kurmak : Alt Satır Devamı...

Mobil Pişti Oyunu Kurmak : Mobil Pişti sitesi kurmak konusunda ise sizlere hem ios, hemde android konusunda destek sağlıyoruz. Yukarıda yazmış olduğumuz her şey mobil Pişti sitesi kurmak konusunda da geçerlidir. Daha fazla bilgi detayı isterseniz lütfen bizi arayınız...

Pişti Sitesi Referanslarımızdan Bazıları

Pişti Sitesi Kurmak

1 - Lütfen Pişti sitesinin kurgusunu eksiksiz olarak yazın.

2 - Yapıldı ise Pişti sitesinin tasarımı ( yapılmadı ise biz yapıyoruz )

3 - Eksiksiz olarak proje tasarımı. ( yapılmadıysa biz yapıyoruz )

4 - Lütfen bütün bunları yaparken bizi arayın ve destek alın tel : 0535 403 0538

Pişti sitesi kurma gibi bir düşünceniz varsa hemen bizi arayın 0535 403 0538
Pişti sitesi kurmak hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmak için hemen bizi arayın 0535 403 0538
Pişti sitesi nasıl kurulur hakkındaki daha fazla detayı bizi arayarak öğrenebilirsiniz 0535 403 0538
okey oyna Ankara Eşya Deposu okey sitesi kurmak oyun sitesi kurmak oyun sitesi kurmak Şartlar ve Koşullar Gizlilik Politikası